Свято науки у Тернополі

19 травня науково-педагогічні працівники кафедри соціальної роботи та соціального управління на чолі із завідувачем д.соц.н., проф. М.І. Пірен взяли участь у роботі Міжнародної наукової конференції «Європа-Україна-Тернопільщина: міжнародні відносини, співпраця, безпека», приурочено до Дня Європи в Україні.

Захід відбувся у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка. Під час конференції провідні спеціалісти обговорювали актуальні питання зовнішньої політики України, безпеки та оборони, дипломатії тощо, які хвилюють кожного українця та громадськість.

Участь у поважному зібранні взяли понад 80 учасників з наукових, освітніх, громадсько-політичних організацій України та закордону, а також очільники місцевої влади (голова міської ради м.Тернополя С.Д. Надал, голова Тернопільської обласної державної адміністрації С.С.Барна).

На пленарному засідання значний резонанс та обговорення викликала доповідь д.соц.н., проф. М.І. Пірен «Європейські цінності – детермінанта змін у сучасному суспільстві», яка стала співзвучною і презентації наукової монографії з цієї тематики. Авторка наголосила на тому, що представлену книгу присвячено пам’яті уродженця м.Тернополя А.Кохановському, який ще століття тому запроваджував європейські цінності, будучи бургомістром м.Чернівці.

Видання матеріалів конференції відбудеться у Міжнародному збірнику наукових праць, який видається змішаними мовами (українська, російська, англійська, польська) та індексується в міжнародних наукометричних базах даних: РИНЦ та Index Copernicus .

photo photo photo photo