Зустріч представників кафедри соціальної роботи та соціального управління з освітянами Тернопільщини

Делегація кафедри соціальної роботи та соціального управління ЧНУ імені Юрія Федьковича 19 травня 2017 р. на запрошення керівництва Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти взяла участь у зустрічі з освітянами Тернопільської області.

Д.соц.н., проф. М.І.Пірен прочитано публічну лекції на тему «Шляхи та механізми утвердження європейських цінностей в українському освітньому просторі», а також презентовано наукову монографію «Європейські цінності – детермінанта змін у сучасному суспільстві».

Викладачами кафедри к.соц.н., доц. А.В. Камбуром та к.і.н., доц. О.В.Шманьком здійснено анкетне опитування майже 100 вчителів шкіл – представників усіх районів Тернопільщини з метою визначення ступеня готовності представників освіти до активних суспільно-політичних змін, здійснюваних у процесі реформ децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад.

Проведені дослідження будуть опрацьовані та порівняні з даними по Чернівецькій області, що дасть можливість здійснити порівняльний аналіз дані та зробити рекомендації щодо оптимізації державної політики у згаданій сфері.

photo