Зустріч зі слухачами Чернівецького інституту післядипломної педагогічної освіти Буковини

25 травня працівники кафедри соціальної роботи та соціального управління провели зустріч зі слухачами Чернівецького інституту післядипломної педагогічної освіти. Мета заходу – презентація наукового доробку кафедри в рамках реформи децентралізації в Україні, а також моніторинг ступеня готовності представників новоутворених громад до роботи в нових умовах.

Завідувач кафедри, д.соц.н., проф. М.І. Пірен прочитала для вчителів-філологів публічну лекцію на тему «Європейські цінності – детермінанта змін у сучасному українському суспільстві», які викликала жваве обговорення та дискусії.

К.і.н., доц. Кармалюк С.П. в рамках профорієнтаційної роботи ознайомив присутніх з особливостями вступу на навчання за спеціальністю «Соціальна робота» на рівень вищої освіти «бакалавр» (спеціалізація «соціальна робота в громаді») та «магістр» (спеціалізація «управління соціальними процесами громаді»).

К.і.н., доц. Шманько О.В. провів анкетне опитування для вивчення ступеня готовності педагогічних кадрів працювати в умовах сучасних трансформаційних перетворень, які відбуваються в ході реалізації реформ в Україні.

Загалом проведена зустріч залишила позитивні враження у викладачів кафедри та слухачів інституту післядипломної педагогічної освіти. Були висловлені сподівання на поглиблення співпраці та проведення подібних заходів у районах області.

photo photo photo photo photo photo photo